Dobry ortopeda Gorzów Wlkp. NFZ i Prywatnie

Dobry ortopeda Gorzów Wlkp. NFZ – nasz zespół tworzy zespół lekarzy, którzy są specjalistami w zakresie ortopedii oraz traumatologii ruchu. Z tego miejsca warto przytoczyć naszą historię, która toczy się od roku Dobry ortopeda Gorzów Wlkp. NFZ i Prywatnie2013, gdy przychodnia REHAkompleks powstała z inicjatywy cenionego fizjoterapeuty i trenera odnowy biologicznej, Konrada Wieczorka. Niektórym mieszkańcom Gorzowa, szczególnie tym młodym, może on być również znany jako nauczyciel Medycznego Studium Zawodowego, działającego przy ulicy Dowgielewiczowej 5. Konradowi udało się wówczas namówić do współpracy równie utalentowanych i uznanych lekarzy-specjalistów z dziedziny traumatologii oraz ortopedii i tak swoją przygodę rozpoczął ośrodek rehabilitacyjny REHAkompleks.
Z początku placówkę stanowił mały gabinet rehabilitacji, znany pacjentom pod nazwą „Odnovit”. Działał on od 2009 roku. Jednak dopiero od wspomnianego roku 2013 wyklarowała się prawdziwa misja i działalność REHAkompleks, która zakłada kompleksową rehabilitację medyczną narządu ruchu u ludzi, nad którą czuwa zespół lekarzy-specjalistów od ortopedii oraz traumatologii – a mianowicie Paweł Kaczorowski, Sławomir Dziobak oraz Daniel Baran.

Jeśli potrzebujecie więc Państwo szybkiej pomocy i potrzebny jest Wam nagle ortopeda od ręki Gorzów, to jedynym właściwym i sprawdzonym kierunkiem jest nasz ośrodek. Przypomnijmy, mieści się on przy ulicy Bora-Komorowskiego 29A, czyli na osiedlu Górczyn.

Ortopeda dziecięcy Gorzów Wielkopolski

Ortopeda dziecięcy Gorzów Wielkopolski – u nas możesz liczyć na kompleksową pomoc dla Twojego dziecka, które posiada problemy z narządem ruchu. Przykładamy wszelkie starania, by najmłodsi pacjenci czuli się u nas komfortowo, bezpiecznie i by szybko zakończyli rehabilitację. Nie jest tajemnicą, że tego typu terapia to dla dzieci często ogromny stres. Nowe miejsce, niemożność zabawy z rówieśnikami ze względu na swoje ograniczenia, leczenie, rehabilitacja i trudy powrotu do zdrowia. To wszystko jest obciążeniem dla dorosłego człowieka, a co dopiero dla dziecka. Dlatego też dbamy o to, by dzieci kojarzyły nasz ośrodek z pozytywnymi wspomnieniami i zabawą. Wiemy jak podejść do dzieci i ich nie przestraszyć niezbędną rehabilitacją. Dlatego też wybór ortopeda dla dzieci Gorzów naturalnie powinien wiązać się z REHAkompleks – miejscem, w którym każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

Ortopeda Gorzów prywatnie

Ortopeda Gorzów prywatnie wyleczy Państwa z wszelkich dolegliwości. Wystarczającą rekomendacją niech będą nasze liczne kooperacje z zawodowymi sportowcami. Przykładem takiej współpracy jest pomoc dla zawodników Stali Gorzów, Stilonu Gorzów, AZS PWSZ Gorzów, Pretoriana Gorzów czy też innych klubów z północnej stolicy województwa lubuskiego oraz okolic. Tego typu leczenie wymaga od kadry medycznej najwyższej jakości umiejętności praktycznych oraz ogromnej wiedzy. REHAkompleks pomogło dojść do pełni zdrowia i najwyższej formy takim wyczynowym sportowcom, jak Indywidualni Mistrzowie Świata na żużlu: Bartosz Zmarzlik, Tomasz Gollob i Nicki Pedersen; wicemistrzowi świata w speedwayu, czyli Krzysztofowi Kasprzakowi oraz innemu, znanemu gorzowianom żużlowcowi: Nielsowi Kristianowi Iversenovi. Inne, warte wymieniania nazwiska to między innymi: Agnieska Szott, Ewelina Kobryn, Jakub i Dawid Dłoniakowie, Artur Andruszczak, Paweł Posmyk, Lubomir Grochocki czy Filip Kliszczyk.
Dlatego też prywatny ortopeda Gorzów z ośrodka REHAkompleks to gwarancja szybkiego i skutecznego leczenia.